از موسسه آسام تدبیر دانش بیشتر بدانید

دربـــاره مـــا

موسسه آسام تدبیر دانش

با رویکردی متفاوت در صنعت زنجیره تامین

زنجیره تامین تجارت جهانی در سال‌های اخیر دوره‌ای شگفت‌انگیز از تغییر و تحولات را طی می‌کند. از بحران کووید 19 تا جنگ اکراین گرفته تا امروز که بحران غذایی و در کنارش ظهور فناوری‌های دیجیتال، حلقه‌های زنجیره‌تامین را متاثر از خود کرده است. تمامی این عوامل سبب شده تا زنجیره تامین تجارت جهانی وارد دوره‌ای جدید از تحول و تکامل بشود که به طبع آن صنایع مختلف نیز در سراسر جهان دوره‌ای از تحول و تغییر را تجربه می‌کنند. دو صنعتی که تاثیر فراوانی را از این تحولات پذیرفته‌اند صنایع مرتبط به زنجیره‌ی‌ تامین و حمل‌ونقل هستند.
در موسسه آسام تدبیر دانش ما به دنبال آن هستیم تا سهمی چشمگیر در انتقال دانش و مهارت‌های تخصصی به فعالان این صنایع داشته باشیم تا جایی که ماموریت خود را «نقش آفرینی موثر در توفیق کسب و کارهای فعال در صنایع زنجیره‌تامین، لجستیک و حمل‌ونقل در عصر دیجیتال، و ایجاد تجربه و مهارت‌های مورد نیاز این عصر» قرار داده‌ایم” و برآنیم موسسه آسام تدبیر دانش را به «یکی از سه مرجع خلق و انتقال دانش و طراحی و پیاده‌سازی راه‌کارهای توانمندسازی سازمان و افراد» تبدیل کنیم.
در موسسه آسام تدبیر دانش ما بر این باوریم که با تکیه بر ارزش‌های محوری خود که عبارت از «تخصص محوری»، «توانمندسازی»، «پیشرو بودن»، «جرات رویارویی با تجربه‌های جدید»، «خلاقیت و نوآوری» و «بهبود مداوم» است ماموریت خود را به انجام رسانده و به چشم‌انداز خود دست پیدا کنیم.
سوالات متداول شما

خدمات آموزشی، پژوهشی و مشاوره ای

رویکرد موسسه آسام تدبیر دانش چیست؟

موسسه آسام تدبیر دانش به برگزاری دوره‌های آموزشی، سمینارها و کارگاه های تخصصی در حوزه زنجیره تامین و همچنین ارائه مشاوره های تخصصی کسب و کار تلاش می‌کند تا مسیر یادگیری برای بکارگیری را برای افراد هموار سازد و از طریق انتقال تجربه و همچنین آگاهی رسانی و به روز، سازمان‌ها و فعالان این حوزه را توانمند کند.

وجه تمایز موسسه آسام تدبیر دانش با دیگر موسسات چیست؟

موسسه آسام تدبیر دانش با ایجاد بسترهای مناسب از راه توامان آموزش، مشاوره و پژوهش های کاربردی و همچنین با استفاده از رویکردهای نوین آموزشی، خدماتی به افراد و سازمان‌ها ارائه می‌دهد که در مسیر کسب موفقیت های شغلی گام بردارند آموزش های این موسسه با درک نیاز صنعت طراحی شده است و در جهت رفع این نیازها گام برمی‌دارد.

چه رویدادهایی در موسسه آسام برگزار می‌شود؟

در موسسه آسام تدبیر دانش آموزش های تخصصی کشتیرانی و زنجیره تامین و همچنین کارگاه و سمینارهای تخصصی حوزه زنجیره تامین برگزار می‌شود که برای مشاهده دوره‌ها می توانید به سایت یا شبکه‌های اجتماعی موسسه مراجعه کنید.

چگونه در رویدادهای آسام تدبیر دانش شرکت کنیم؟

با مراجعه به سایت و شبکه های اجتماعی و یا تماس با شماره های 86124498-021 در رویدادهای تخصصی موسسه آسام تدبیر دانش ثبت نام کنید.

آیا سازمان‌ها می‌توانند درخواست رویدادهای تخصصی دهند؟

بلی، موسسه آسام تدبیر دانش با استفاده از ظرفیت‌های آموزشی و تخصصی خود این آمادگی را دارد تا سازمان‌ها با شناخت و درک نیاز پرسنل خود، درخواست برگزاری دوره های تخصصی و رویدادهای سفارشی متناسب با خود داشته باشند.

با گذراندن دوره‌های آسام چه توانمندی‌هایی به دست می‌آید؟

موسسه آسام تدبیر دانش برگزاری دوره های تخصصی و رویدادهای خود را برای سه گروه تقسیم بندی کرده است. افرادی که تجربه حضور در حوزه زنجیره تامین را نداشته‌اند می تواند با حضور در دوره‌های "آغاز" این موسسه با مفاهیم ابتدایی آن آشنا شوند و مسیر ورود به این صنعت و ایجاد شغل برای خود را فراهم سازند. افرادی که تجربه حضور در حوزه‌ی زنجیره تامین را داشته‌اند می‌توانند با حضور در رویدادهای تخصصی " آواز " این موسسه علاوه بر افزایش آگاهی و توانمندی خود، دانسته های خود را به روز کرده و مسیر به کارگیری آموزه‌های خود را در نیل به موفقیت شغلی و ارتقاء نقش خود هموار سازند. افرادی که تجربه حضور تاثیرگذار در حوزه‌ی زنجیره تامین را دارند و به عنوان فعالان این حوزه شناخته می‌شوند می‌توانند با حضور در رویدادهای تخصصی " پرواز " این موسسه علاوه بر افزایش آگاهی و توانمندی خود، تجربیات خود را نیز با دیگران به اشتراک گذاشته و دانسته های خود را به‌روز نمایند و در حوزه زنجیره تامین در عرصه‌ی تجارت جهانی توانمند شوند.

دوره فراآموزی چیست؟

یکی از دوره‌های آموزشی موسسه آسام تدبیر دانش با عنوان " فراآموزی" معرفی می‌شود. این دوره با هدف یادگیری برای به کارگیری تلاش می‌کند تا با سطح وسیع‌تری از مخاطبان افراد را برای حضور در بازار توانمند نماید و با سرفصل‌های عمومی و جامع سطح اطلاعاتی افراد را افزایش دهد و علاوه بر آشنایی با مفاهیم کاربردی، نگرش افراد برای حضور موثر در این صنعت را ارتقا دهد.

در صورت عدم وجود پاسخ سوال خود، به صفحه تماس با ما مراجعه کنید

برخی از نظرات

فعالان حوزه زنجیره تامین

درباره آسام تدبیر دانش

فهرست