دومین دوره "فراآموزی" با حضور جمعی از اساتید پایان رسید

دومین دوره “فراآموزی” با حضور جمعی از اساتید پایان رسید

دومین دوره “فراآموزی” در نشستی با حضور آقای دکتر مسعود پل‌مه دبیر کل محترم انجمن کشتیرانی، آقای روزبه مختاری، رئیس محترم هیئت مدیره انجمن کشتیرانی و موسس و فراآموزگار مؤسسه آسام تدبیر دانش و آقایان مهندس هادی کریمی و مهندس علیرضا چشم جهان، مدیر عامل و مدیر ارشد اجرایی شرکت خدمات بندری و دریایی کاوه و از همراهان و فراآموزگاران این موسسه و همچنین مدیران تعدادی از شرکت‌هایی که همکاران خود را برای حضور در این دوره فراآموزی معرفی کرده بودند، به پایان رسید.

در این نشست که به بهانه‌ی آخرین جلسه‌ی دومین دوره “فراآموزی” برگزار شد، مطالب مربوط به «آینده پژوهی در صنعت حمل و نقل دریایی، کشتیرانی و لجستیک» مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و بر نقش و تأثیر جوانان در آینده‌‌ این صنعت و همچنین بر لزوم ورود نیروی تازه نفس، آگاه و کارآمد به بدنه جامعه‌ی بندری و دریایی کشور با قابلیت کارکرد در سطوح بین المللی تاکید شد.

دومین دوره فراآموزی با حضور بیست فراآموز فعال در حوزه‌های مختلف کسب و کار برگزار شد و با توجه به بازخوردهای واصله، این دوره توانست به دانش این افراد برای به کارگیری مطالب کمک قابل توجهی نماید.

ثبت نام سومین دوره فراآموزی بنا به درخواست مخاطبان به زودی آغاز می شود تا همچنان موسسه آسام تدبیر دانش در مسیر ایجاد تجربه‌ای نوین در عرصه‌ی آموزش های تخصصی و کاربردی قدم بردارد.

نوشتهٔ پیشین
همایش و نمایشگاه لجستیک چابهار برگزار شد
نوشتهٔ بعدی
ثبت نام دوره سوم فراآموزی شروع شد
فهرست