موسسه آسام تدبیر دانش

خدمات تخصصی

موسسه آسام تدبیر دانش به عنوان یک موسسه آموزشی، مشاوره‌ای و پژوهشی مجموعه‌ای از خدمات فردی و سازمانی را برای افراد و شرکت‌های فعال در حوزه‌ی کشتیرانی، زنجیره تامین، لجستیک و حمل‌ونقل ارائه می‌کند. این فعالیت‌ها و خدمات در حوزه‌ی افزایش توانمندی سازمان‌ها و افراد، تلاش می‌کند تا با نگاهی به‌روز نیازهای متناسب را از کسب‌وکارها برطرف نماید. برگزاری دوره‌های آموزشی ،کارگاه‌ها و نشست‌های تخصصی که در آن موضوعات تخصصی و اختصاصی حوزه‌های زنجیره تامین، لجستیک و حمل‌ونقل مورد بررسی قرار می‌گیرد تلاش می‌کند تا مسیر افزایش توانمندی برای سازمان‌ها و افراد را هموار کند.
آموزش در موسسه آسام تدبیر دانش از مدل‌های آموزشی گذشته فاصله گرفته است و با رویکردی نوین تلاش می‌کند با شعار “یادگیری برای به‌کارگیری” علاوه بر درک نیازهای موجود در صنعت آموزش را محدود به یادگیری آموزه‌ها و مفاهیم غیرکاربردی نکند و علاوه بر انتقال تجربیات افراد فعال و پیشکسوت در صنعت، مفاهیم و دستورالعمل‌های نوین مطابق با علم روز دنیا را نیز به فراآموزنده‌های خود انتقال دهد.
آموزش در موسسه آسام تدبیر دانش بر همین اساس “فراآموزی” نام گرفته است تا بتواند مفهوم آموزش را به‌گونه‌ای دیگر در صنعت پایه‌گذاری کند. آسام تدبیر با برگزاری دوره‌های اختصاصی برای سازمان‌ها و شرکت‌های فعال در حوزه زنجیره تامین و لجستیک با شناسایی نیازها و چالش‌های آن سازمان دوره‌ها و کارگاه‌های شخصی‌سازی شده‌ای را برای شرکت تعریف و اجرا می‌کند، این خدمت علاوه بر آن‌که می‌تواند به بهره‌وری سازمان کمک کند در توانمندسازی نیروی انسانی شرکت نیز به عنوان بازوی آن سازمان فعالیت می‌کند. همچنین آسام با برگزاری کارگاه‌ها و نشست‌های موضوعی با حضوران صاحب‌نظران و فعالان حوزه تلاش دارد تا به افزایش آگاهی جمعی در صنعت کمک کند.
تولید محتوای تخصصی آموزشی و ارتباطی در بسترهای فیزیکی، دیجیتال و شبکه‌های اجتماعی نیز از دیگر خدمات موسسه آسام تدبیر دانش است که می‌تواند برای مجوعه‌های متقاضی و هم‌راستا با سیاست‌های آن مجموعه ایده‌پردازی، تولید و نشر شود. موسسه آسام تدبیر دانش با حضور متخصصان تولید محتوا و برندینگ؛ فعالیت‌های برندآگاهی، ایده‌پردازی و تولیدمحتوا برای سازمان‌ها را نیز در فهرست خدمات خود قرار داده است.
ما در موسسه آسام تدبیر دانش تلاش می‌کنیم تا آگاهی را چراغ راه موفقیت برای افراد و سازمان‌ها قرار دهیم.
موسسه آسام تدبیر دانش

تجربه‌های تخصصی

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
فهرست