ارائــه تــخـصـصــی مــوسـسـه آســام تــدبـیـر دانــش

خـــدمــات مــا

پژوهش

تحقیق و پژوهش‌های تخصصی

پژوهش در مسیر آگاهی

در عصر حاضر براي پيشرفت علمي و آموزشي و رسيدن به مقدمات توسعه يافتگي، پژوهش و تحقيق مبنای اصلی و اولیه به شمار مي رود و از همین رو همواره مي‌توان کیفیت عملكرد پژوهشي جامعه و ميزان توسعه يافتگي آن جامعـه رابطه مستقيمي برقرار كرد تا آن‌جا كه می‌توان گفت بدون آن هيچ كشوري قادر به شناسايي و حل مشكلات و معضلات موجود و طرح استراتژي در جهت توسعه و پيشرفت نخواهد بود.
بر اساس آن‌چه گفته شد توسعه علمي، اقتصادی و اجتماعی کشورها وابسته به پژوهش‌های کاربردی است .
علم و فناوري و در پی آن پیشرفت مبتنی بر آگاهی محصول فعاليت‌هاي پژوهشي است و در صورتي كه فعاليتهاي علمي و پژوهشي با دیگر فعاليت‌هاي سياسي، اقتصادي و اجتماعي تركيب گردد بی‌شک توسعه پايدار را به وجود خواهد آورد. بنابراين، برپايه ضــرورت‌هاي توسعه‎‌یافتگی، ضروري است با شناخت و تحليل مطالب و محتوایی که در مسیر آگاهی است، استراتژي‌هاي موثر در جهت توسعه فعاليت‌هاي علمي و پژوهشي تهيه و تدوين گردد.
اقدام پژوهي به عنوان راهبردی براى بهبود كار و ابزارى براى ارتقاى سطح دانش است.
شاخه علم لجستیک و زنجیره تأمین از مباحث کاربردی صنعت و تجارت است که همه سازمان ها فارغ از فعالیت خود با آن در ارتباط هستند. الزام به حمل‌ونقل در تجارت، تحولات اقتصادی، الزامات بازار، شدت رقابت، ظهور فناوری های جدید، تغییرات سطح انتظارات مشتریان و سازمان ها و تنوع عوامل تأمین، همگی از جمله عواملی است که موجب تعریف و طراحی نگرش مدیریت زنجیره تأمین در سازمان ها شده است.
موسسه آسام تدبیر دانش با هدف افزایش آگاهی فعالان حوزه زنجیره تامین به وسیله‌ی پژوهش و تحقیقات کاربردی در حوزه لجستیک و زنجیره تأمین تلاش می‌کند توسعه فردی و سازمانی در این حوزه را افزایش دهد و بسترهای لازم جهت ارائه آخرین اطلاعات، دستاوردها، مطالعات و پژوهش های حوزه لجستیک و زنجیره تأمین را در کشور فراهم می‌نماید.
پژوهش‌های تخصصی در حوزه

زنجیره‌تامین، لجستیک و حمل‌و‌نقل

گردآوری شده توسط موسسه آسام تدبیر دانش

نگاهی آماری به عملکرد بنادر تجاری ایران

موسسه آسام تدبیر دانش به‌زودی ارائه میدهد
نگاهی آماری به عملکرد بنادر تجاری ایران
فهرست